Kancelaria powstała w 2004 r. i początkowo działała pod nazwą Kancelaria radcy prawnego Magdalena Piekarec-Ośka. Od 2012 roku Kancelaria ma nową siedzibę w Gdyni Orłowie i działa jako PARITUM radcy prawni i adwokaci.   Kancelaria świadczy pomoc prawną dla zarówno dla małych i dużych przedsiębiorstw, jak i dla osób indywidualnych.

Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi i adwokatami, specjalizującym się w poszczególnych dziedzinach prawa, a także z mediatorem, notariuszem, biurem księgowym, rzeczoznawcą majątkowym, a także psychologiem.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, sumiennie i z najwyższą dbałością o dobro naszych Klientów, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i świadomość dbałości o ich interesy. Standardem w naszej pracy jest zaangażowanie, rzetelność, terminowość, zasady etyki i tajemnicy zawodowej.

Wykorzystujemy bogate, wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysoki poziom wiedzy prawniczej, przez co zapewniamy usługi prawne na najwyższym poziomie oraz optymalne rozwiązania konkretnych problemów. Stale doskonalimy swoją wiedzę prawniczą.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności zawodowej do sumy gwarancyjnej do kwoty 110.000,00 EURO na zdarzenie.

Co nas wyróżnia:

  • Zapewniamy kompleksowe doradztwo, wykraczające poza standardowe ramy pomocy prawnej – przedsiębiorcom proponujemy rozwiązania mogące pozytywnie wpłynąć na prowadzony przez nich biznes, a przy prowadzeniu spraw rodzinnych jesteśmy w stanie zapewnić także dodatkowe wsparcie (współpracujemy z doświadczonymi psychologami, w tym także dziecięcymi).  
  • Rozmawiamy z naszymi Klientami. Słuchamy ich potrzeb, odpowiadamy na pytania, znajdujemy optymalne rozwiązania powierzonych nam spraw.
  • Rozumiemy problemy naszych Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem.
  • Wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania problemów, minimalizujemy ewentualne ryzyko i zwiększamy szanse na sukces i zadowolenie naszych Klientów. Dzięki temu i my osiągamy zawodową satysfakcję.  
  • Pracujemy wykorzystując dogodne dla Klienta metody współpracy i komunikacji – jesteśmy mobilni, otwarci i dostępni – odbieramy telefony od naszych Klientów i odpisujemy na maile 😉